Foto home staging

Eva Danyiová - realitní makléřka z Bidli
Více informací

Více o službě

Aby se nemovitost prodala rychle a za dobrou cenu, musí vypadat reprezentativně. A to je úkol, který pro Vás ráda splním. Krokem číslo jedna je osobní návštěva. Podívám se k Vám domů a naaranžuji interiér tak, aby na první pohled působil příjemným dojmem a navodil útulnou domácí atmosféru. Jak to udělám? Pohraju si s barvami, světlem i kousky nábytku tak, aby výsledný prostor měl vše, co potenciální kupec hledá. 

Jakmile budou úpravy hotové, přichází na řadu druhá důležitá část – profesionální focení. Díky kvalitnímu vybavení dokážu vytvořit snímky, které budou vypadat jako z katalogu o bydlení. Z vlastní zkušenosti totiž moc dobře vím, že inzerované nemovitosti s hezkými fotkami se prodávají dříve a za vyšší cenu.

Výhody

Přidáte nemovitosti na atraktivitě

Foto home staging nepochybně přidá na atraktivitě celé Vaší nemovitosti. Profesionální fotky přivedou na inzerát více potenciálních kupců.

Odlišíte se od konkurence

Výhodou home stagingu je to, že váš inzerát nezapadne mezi stovky dalších – naopak zazáří. Díky tomu vystoupíte z davu a dáte zájemcům najevo, že máte něco lepšího než konkurence.

Získáte více zájemců

Inzeráty s profesionálními fotkami nemovitostí mají statisticky více zájemců, což znamená, že pravděpodobnost prodeje se zvyšuje.