Navazující služby

Eva Danyiová - realitní makléřka z Bidli
Více informací

Více o službě

V rámci BIDLI se nezaměřujeme pouze na prodej a nákup realit, ale také na řadu dalších bonusových služeb. Mezi nejoblíbenější z nich patří například finanční poradenství, investiční poradenství, stavební poradenství, kuchyně na míru, interiérový design nebo komplexní pojištění. Zkrátka vše, co s bydlením souvisí, najdete na webu BIDLI. 

Zaujala Vás některá z navazujících služeb? Neváhejte mě kontaktovat. Velmi ráda Vám poradím, popřípadě předám kontakt na další odborníky v rámci naší společnosti. V každém případě se postarám o to, aby Vaše přání bylo splněno a Vaše dotazy zodpovězeny.

Výhody

Vše najdete pod jednou střechou

Ať už chcete poradit s financováním, změnit dodavatele energie nebo vyřídit stavební povolení, vždy se na mě můžete obrátit. Všechny služby u nás najdete na jednom místě.

Setkáte se s profesionály napříč obory

U každé služby se setkáte s celou řadu expertů a profesionálů ve svém oboru. Moc rádi Vám poradí a najdou řešení šité na míru Vaší situaci.

Máte jistotu kvality a férovosti

Při řešení otázek spojených s bydlením se vždy můžete spolehnout na férové jednání a kvalitně odvedenou práci. BIDLI má výbornou reputaci už od roku 2003.