Odhad nemovitosti zdarma

Eva Danyiová - realitní makléřka z Bidli
Více informací

Více o službě

Ať už chcete prodávat rodinný dům, byt nebo pozemek, prvním krokem je vždy jejich ocenění. Tržní odhad nemovitosti je důležitý proces, který se skládá z analyzování a vyhodnocování celé řady faktorů – například stav nemovitosti, dopravní dostupnost, velikost pozemku, stav vybavení nebo stupeň jejího poškození. K určení ceny budou zapotřebí i důležité dokumenty, a to včetně výpisu z katastru nemovitostí, projektové dokumentace nebo nabývací jistiny. 

A protože vím, jak náročný proces to může být, ráda Vám s tímto úkolem pomůžu. Vypracuji pro Vás profesionální odhad tržní ceny nemovitosti a následně Vás zasvětím do mého výpočtu – díky tomu budete hned znát skutečnou hodnotu Vaší nemovitosti.

Výhody

Budete vědět, na čem jste

Díky profesionálnímu odhadu budete okamžitě vědět, s jakou částkou počítat. Vše bude podložené oficiální dokumentací, takže budete mít jistotu správného výpočtu.

Oceníte univerzálnost využití

Odhad nemovitosti se Vám bude hodit nejen před prodejem, ale také při dědickém, restitučním, exekučním nebo rozvodovém řízení.

Získáte expertízu z první ruky

Nemusíte kontaktovat právníky ani jiné profesionály. Celý proces oceňování vezmu do svých rukou, a díky tomu Vám ušetřím čas i zbytečné starosti.