Realitní marketing

Eva Danyiová - realitní makléřka z Bidli
Více informací

Více o službě

Chcete svou nemovitost prodat rychle a za Vámi stanovenou cenu? Pouhé sdílení inzerátu někdy zkrátka nestačí. Z vlastní zkušeností vím, že prodej je občas potřeba podpořit cílenou reklamou. A od toho tady je realitní marketing. V rámci této služby se postarám o to, aby Vaše nemovitost byla dostatečně vidět a nezapadla mezi stovky dalších nabídek.

Mezi běžné strategie propagace patří například reklama na sociálních sítích, PPC reklama, tisk letáků, ale také foto home staging (odkaz) a virtuální prohlídky. Zvolením správné strategie jsem schopná oslovit tisíce vhodných kupců, kteří o Vaši nemovitost budou mít zájem. Jaký bude výsledek? Prodej se uskuteční dřív, než řeknete švec.

Výhody

Získáte více potenciálních kupců

Čím lepší reklama, tím více zájemců. Realitní marketing zvýší atraktivitu Vaší nemovitosti a vzbudí zájem potenciálních kupců.

Zvýšíte pravděpodobnost prodeje

Jakmile získáte dostatek zájemců, hned se zvyšuje pravděpodobnost prodeje. Díky realitnímu marketingu lze přesně zacílit na potenciální kupce.

Předběhnete konkurenci

Na trhu existuje tisíce nemovitostí na prodej. S kvalitní reklamou je všechny přeskočíte a budete mít jistotu, že na Váš inzerát se lidé podívají jako první.